فروش کابینت
خانه / کابینت کلاسیک / خریدار جدیدترین کابینت کلاسیک آشپزخانه

خریدار جدیدترین کابینت کلاسیک آشپزخانه

خریدار واقعی همیشه به دنبال بهترین، جدیدترین و خاص ترین ها هستند، کابینت کلاسیک آشپزخانه مخصوص شیک پسندان و افرادی است که به دنبال جدیدترین طرح ها با طرح خاص خود هستند.

بلا استثنا در هر خانه ای یک آشپزخانه و در آن آشپزخانه انواع وسیله وجود دارد، برای خلوت کردن و در دسترس بودن همه وسایل لازم و ضروری باید جا و مکانی مناسب برایشان پیدا کرد، کابینت بهترین گزینه است.

با به بازار آمدن کابینت ها خانه هایی که دارای آشپزخانه های نقلی و کوچک تری هستند با کابینت ها دارای فضای بیشتری شده اند و زنان خانه دار را از این شلوغی و همهمه در آشپزخانه رها کرده اند.

جدیدترین کابینت کلاسیک آشپزخانه

تاریخچه کابینت کلاسیک

خود کلمه کابینت که امروزه بسیار تلفظ می شود اصل معنی آن قفسه است.

کابینت در اوایل قرن بیستم به صورت تکی استفاده میشده که تاثیر چندانی در آشپزخانه نداشتند، با پیشرفت روز به روز در این زمینه کابینت تکی به چندتایی و مدل های مختلفی وارد بازار شد.

امروز چندین و چندین کابینت در بالای اجاق گاز، کنار سینگ طرفشویی، قسمت زیر اپن آشپزخانه، فضاهای خالی آشپزخانه از جمله یخچال، لباسشویی و حتی برای آشپزخانه های بزرگ در وسط آن چند کابینت نصب می شود که نصب مکان کابینت ها کاملا سلیقه‌ای و اختیاری است.

جدیدترین کابینت کلاسیک آشپزخانه

سوال، چند نوع کابینت داریم؟

برخی تا صحبت از کابینت به میان می آید اولین جایی که ذهنشان به سمت آن کشیده می شود، آشپزخانه است.

بله درست است کابینت ها بیشتر در آشپزخانه ها استفاده زیادی دارند اما در مکان هایی مانند حمام از این قفسه های کوچک که حال با نام کابینت می شناسید برای جا دادن وسایل حمام استفاده شده است.

چندین نوع کابینت داریم، شما با چند مورد از آن ها آشنایی دارید؟

جدیدترین کابینت کلاسیک آشپزخانه

انواع کابینت ها

کابینت ها از گذشته تا به امروز تغییرات بسیار زیادی داشته اند که به مرور زمان هر چه جلوتر میرویم زیبایی و کارایی آن بیشتر از پیش می شود.

خریداران به دنبال جدیدترین کابینت کلاسیک برای آشپزخانه های خود هستند.

کابینت ها از نظر جنس به صورت زیر هستند:

  • فلز
  • چوب
  • ام دی اف
  • کابینت های گلاس
  • کابینت پی وی سی
  • کابینت ممبران یا وکیوم
  • روکش چوب یا ترکیبی

از انواع کابینت موجود در بازار هستند که با توجه به نیاز و شرایط کابینت انتخاب می شود، کابینت آشپزخانه شما از کدام نوع است؟

در آشپزخانه ها رطوبت و حرارت بسیاری وجود دارد که در اکثر کابینت ها از پی وی سی به کار رفته شده است تا از احتمالات این چنینی جلوگیری کند و عمر کابینت را افزایش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمانشاهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128985802
کانال کابینت ممبران: taavon_deco@
کانال ام دی اف : rangoleabe@
پست الکترونیکی: cabinettaavon@gmail.com